Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni

Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni Dubai ligt binnen 5 minuten wandelafstand van 1oak en verwelkomt gasten met een bubbelbad. Met de eersteklas locatie is dit 8-kamerappartement binnen 2 km van de Marasi Promenade en binnen 2,1 km van de Dubai Mall gelegen.

Deze accommodatie biedt een patio, een balkon en een woonkamer, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over het meer. Voor uw comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger, een badmuts en badlakens in de badkamer.

Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door de accommodatie.

Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.

Dit appartement is te vinden in de Business Bay wijk, op 25 minuten wandelen van de Burj Khalifa. Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het stadscentrum. De bushalte Business Bay Metro Seaside is binnen het bereik van Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni, en het metrostation Business Bay ligt afstand ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni Dubai
Brown Stone - Canal & City View Zada
Mobiele prijsaanbieding

Brown Stone - Canal & City View Zada

249 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Mira Holiday Homes Zada By Damac Premium 1 Bedroom Close To Burj Khalifa
Mobiele prijsaanbieding

Mira Holiday Homes Zada By Damac Premium 1 Bedroom Close To Burj Khalifa

287 m van de accommodatie
Stylish 1Br Apt With Canal Views
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 1Br Apt With Canal Views

518 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    13 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kleedkamer
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Boodschappenservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderzwembad

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Jacuzzi
    • Massage

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerBUS-URB-16IB4,BUS-URB-1DK7G,BUS-URB-FNGZ5,BUS-URB-OQORZ,BUS-URB-UJXIZ,BUS-URB-VY50R,BUS-URB-WAWCV,ZAA-DOW-VAMGG
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni te vinden?
      Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni is in de Business Bay wijk van de stad gesitueerd, op 10-minuten rijafstand van de Marasi Promenade.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni?
      Populaire plekken in de buurt van Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni zijn onder andere de Burj Khalifa, de Marasi Promenade, de Dubai Mall.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Kitchen6 en Prime68 Steakhouse restaurants, gelegen op ongeveer 16 minuten lopen.
    • Wordt internet in Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni aangeboden?
      Ja, Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni biedt Wi-Fi.
    • Biedt Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni een mooi uitzicht?
      Ramen van Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni openen zich naar het meer.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    13 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Seraya Residences At Urban Oasis By Missoni Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten